O nás

Nosíme to, co prodáváme!

„Nevadí mi trávit život jen se svým batohem, pokud to znamená, že uvidím celý svět.“

Batoh. Milují ho všichni, kteří chtějí mít volné ruce na objevování tohoto světa. Pro někoho je záležitostí stylu, pro jiného funkčnosti. Náš internetový obchod myslí na oba případy! Na Back-pack.cz najdete kousky, které můžete vzít na kolo, na lyže, do města, do přírody, ale i modely, se kterými se neztratíte v jakékoliv situaci a zeměpisné šířce. Z batohů se stal fenomén dnešního rychlého světa. Důkazem je i fakt, že každé třetí zavazadlo na světě je batoh. Ať už na thajské pláži nebo v centru velkoměst, jedná se o velmi bezpečný a pohodlný způsob nošení té spousty osobních věcí, které potřebujeme mít denně při sobě. Třeba notebooku, fotoaparátu nebo sportovního vybavení. 

Batohy které prodáváme také sami nosíme, takže můžeme ručit za jejich kvalitu. Chybovat je lidské, takže pokud se  s vaším novým batohem něco stane, praktikujeme No Quibble politiku - neptáme se a nehádáme se, ale ihned začínáme pracovat na nejrychlejším možném vyřešení vzniklého problému.

Obchod je provozován společností Aurum1990 Trade Czech s.r.o., která sídlí na pražském Žižkově, v ulici Olšanská 4i, 130 00. IČO společnosti: 015 23 392. DIČ: CZ01523392

Výhodné ceny a poštovné zdarma můžeme poskytovat díky efektivnímu řízení nákladů a především díky tomu, že nemusíme platit drahé prodejní prostory.